Pakiet medyczny 67+

Zadbaj o swoje zdrowie bo w każdym wieku jest ono najważniejsze.
Poznaj zakresy i wybierz ten, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

KUP PAKIET

Dla kogo

Pakiety indywidualne to skrojone w zależności od potrzeb kompleksowe rozwiązania, dzięki którym regularne dbanie o zdrowie staje się prostsze.Z pakietu może skorzystać jedna dorosła osoba, która ukończyła 67 rok życia, ale nie przekroczyła 80 r.ż.

Każdy pakiet to oferta opieki medycznej, która obejmuje konsultacje lekarzy oraz badania diagnostyczne, w tym wizyty stacjonarne w placówkach PZU Zdrowie oraz porady telemedyczne. W wybranych pakietach możliwe jest rozszerzenie o usługi stomatologiczne i rehabilitację. Dostępne są 3 warianty pakietów – sprawdź, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Co możesz zyskać

 • wizyty u lekarzy nawet 25 specjalizacji w formie stacjonarnej w ponad 2 400 placówkach medycznych, w 600 miastach w Polsce
 • konsultacje telemedyczne u lekarzy z zakresu 6 specjalizacji dostępne 7 dni w tygodniu 
 • Hot Line – telefoniczną pomoc medyczną  dostępną przez cały tydzień, przez całą dobę
 • bezpłatne zabiegi ambulatoryjne
 • ponad 70 rodzajów bezpłatnych badań diagnostycznych

Zakresy pakietów

Pakiety występują w trzech zakresach dopasowanych do Twoich potrzeb

 

Standardowy  wizyty u lekarzy z zakresu 8 specjalizacji w formie stacjonarnej ponad 70 rodzajów bezpłatnych badań diagnostycznych
Poszerzony wizyty u lekarzy z zakresu 14 specjalizacji ponad 160 rodzajów badań diagnostycznych - bezpłatne lub ze zniżką
Maksymalny wizyty u lekarzy z zakresu 25 specjalizacji ponad 270  rodzajów badań diagnostycznych - bezpłatne lub ze zniżką

​​Porównaj usługi we wszystkich zakresach​​

Jak znaleźć placówkę i lekarza

 • Kliknij tutaj , ustaw guzik Znajdź na „Placówka”, wpisz miasto i kliknij guzik „Szukaj”.
  Możesz też wybrać sieć placówek: placówki Diagnostyki obrazowej, placówki PZU Zdrowie oraz placówki partnerskie.
 • Kliknij tutaj, ustaw guzik Znajdź na „Lekarz”, wpisz miasto lub specjalizację i kliknij „Szukaj”. Możesz także wpisać nazwisko lekarza i go wyszukać.
 •  Skorzystaj z aplikacji mojePZU lub zadzwoń na infolinię: 801 405 905 lub 22 505 15 48 (opłata zgodna z taryfą operatora).
   

Udaj się na wirtualny spacer po naszych placówkach:

Jak umówić się na wizytę lekarską lub badanie

 • Najłatwiej zrobić to online.

Zarejestruj się na portalu mojePZU – po zalogowaniu otrzymasz dostęp do grafików przychodni i bezpośrednio umówisz dogodny termin konsultacji.

Wszystkie funkcjonalności portalu są też dostępne w aplikacji mobilnej mojePZU – pobierzesz ją z AppStore, Google Play i AppGallery.

kod QR-kodami w App Store

kod QR-kodami w sklepie Google Play

kod QR-kodami w AppGallery (Huawei)

Sprawdź co jeszcze zyskasz dzięki mojePZU

Możesz także zadzwonić pod numer 801 405 905 lub 22 566 56 66 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Jak odwołać wizytę

Jeżeli nie możesz skorzystać z wizyty lub badania w umówionym terminie – odwołaj je.
Aby nie stracić możliwości ich wykonania, zrób to nie później niż 24 godziny przed terminem przez mojePZU lub telefonicznie – 801 405 905 lub 22 505 15 48 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Teleporady

 • Masz problem zdrowotny, który wymaga konsultacji lekarskiej?
 • Potrzebujesz porozmawiać z lekarzem o swoich dolegliwościach i omówić wyniki badań?
 • Chcesz otrzymać skierowanie, receptę lub – jeśli takie będą wskazania medyczne – zwolnienie lekarskie?

Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu – skorzystaj z naszych telekonsultacji. Dowiedz się więcej tutaj.

Pytania i odpowiedzi

Pokaż więcejZwiń

Dokumenty do pobrania

Inne propozycje pakietów profilaktycznych

NOWOŚĆ

Zdrowa kobieta

Jeśli chcesz być pewna, że właściwie dbasz o swoje zdrowie, powinnaś regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Dzięki szerokiemu zakresowi badań laboratoryjnych m.in. sprawdzisz, czy w Twoim organizmie nie ma stanu zapalnego albo nie grozi Ci anemia, a także czy prawidłowo pracują Twoje narządy wewnętrzne (nerki, wątroba i trzustka). Dowiesz się, czy nie masz początków cukrzycy lub czy za zmiany wagi nie odpowiada nieprawidłowo pracująca tarczyca.

Oferta dla Ciebie

Zdrowy mężczyzna

Jeśli chcesz być pewien, że właściwie dbasz o swoje zdrowie, powinieneś regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Dzięki szerokiemu zakresowi badań laboratoryjnych m.in. sprawdzisz, czy w Twoim organizmie nie ma stanu zapalnego albo nie grozi Ci anemia, a także czy prawidłowo pracują Twoje narządy wewnętrzne (nerki, wątroba i trzustka). Dowiesz się, czy nie masz początków cukrzycy lub problemów z gruczołem krokowym.

Zdrowy uśmiech

Jeśli chcesz prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, codzienne mycie zębów może nie wystarczyć. Kawa, herbata czy inne produkty spożywcze pozostawiają na Twoich zębach kamień i osad. Aby się go pozbyć, musisz zadbać o profilaktykę chorób zębów i dziąseł.