10 listopada 2023

PZU Zdrowie wyróżnione w rankingu „Top Marka 2023”

PZU Zdrowie
PZU Zdrowie jedną z najsilniejszych medialnie marek w branży prywatnej opieki zdrowotnej. W rankingu „Top Marka 2023”, opracowanym przez Magazyn Press i PSMM Monitoring & More, operator zajął 3. miejsce w kategorii „Sieci – opieka medyczna”.

Do obliczenia siły marki przyjęto kilka zmiennych: impact, indeks wydźwięku i liczby publikacji, które świadczą zarówno o liczbie kontaktów odbiorców z marką, jak i jakościowej ocenie komunikatu na jej temat. W przypadku PZU Zdrowie wyróżniono informacje na temat wdrażania nowych technologii i innowacji w opiece medycznej oraz akcję edukacyjną #ZdrowaKariera, komunikowaną wiosną na nowo uruchomionym profilu Instagram.

Raport „Top Marka” to największe tego typu badanie na polskim rynku. Obejmuje 500 marek z 50 branż. W tej edycji przeanalizowano 46,6 mln wzmianek w prasie i internecie, w tym w mediach społecznościowych, które ukazały się od 1 lipca 2022 do 30 czerwca 2023 roku.

Więcej na stronie topmarka.eu

PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie ubezpieczeń i abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych i w ramach NFZ.