25 listopada 2021

Centrum Medyczne PZU Zdrowie już wkrótce w nowym sercu Gdańska

PZU Zdrowie
W pierwszym kwartale przyszłego roku gdańska placówka PZU Zdrowie, działająca obecnie przy ul. Jana Pawła II 20, przeniesie się bliżej centrum - do zrewitalizowanej okolicy Stoczni Gdańskiej. Powstanie w kompleksie biurowo-handlowym Palio Cavatina przy ul. Marynarki Polskiej 195, do którego można wygodnie dojechać komunikacją miejską oraz samochodem. Przeprowadzka pozwoli na poszerzenie zakresu usług placówki.

Do dyspozycji gdańskich pacjentów będzie m. in.:
kompleksowa medycyna pracy - konsultacje specjalistów, psychotechnika i testy psychologiczne;
rozwinięty obszar kardiologii z aparatem USG GE Vivid oraz bieżnią do prób wysiłkowych;
rozwinięty obszar dermatologii z wideodermatoskopią;
aparaty USG GE Voluson S8 w pracowni USG oraz gabinecie ginekologicznym;
cyfrowe RTG kostno-płucne;
iluminator żył w gabinecie pobrań;
3 nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne wraz z pracownią tomografii komputerowej zębów 3D (CBCT).

Z nowego centrum medycznego będą mogli korzystać zarówno klienci z pakietami PZU Zdrowie, jak i pacjenci indywidualni. Zmiana nie będzie wiązała się z dodatkowymi formalnościami dla obecnych pacjentów. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

W Gdańsku zlokalizowane są jeszcze inne placówki własne PZU Zdrowie – centrum medyczne przy ul. Abrahama 1a oraz pracownia diagnostyki obrazowej przy Al. Grunwaldzkiej 505. Na terenie Trójmiasta działa również kilkadziesiąt placówek partnerskich.

PZU Zdrowie jest jednym z największych operatorów medycznych w Polsce ze 130 placówkami własnymi i 2200 partnerskimi w 600 miastach w Polsce oraz z własną siecią pracowni diagnostyki obrazowej i centrum telemedycznym.