07 listopada 2022

Abonamenty medyczne PZU Zdrowie dla studentów

PZU Zdrowie
PZU Zdrowie wprowadziło do oferty indywidualnej abonamenty dla młodych dorosłych, w szczególności studentów. „Pakiet medyczny dla Studenta” skierowany jest do osób między 18. a 28. rokiem życia. Produkt ma trzy warianty i zapewnia dostęp nawet do 20 specjalizacji lekarskich i 230 badań w ogólnopolskiej sieci placówek PZU Zdrowie. Można go nabyć w portalu i aplikacji mojePZU, gdzie pacjenci także wygodnie umówią wizyty i badania.
pakiet medyczny dla studenta PZU Zdrowie
Wchodzimy w nowy segment klienta - młodego, ale świadomego znaczenia zdrowia i korzyści wynikających z profilaktyki. „Pakiet medyczny dla Studenta” to korzystne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozwijają swoją karierę lub pracują dorywczo i nie otrzymują benefitów pracowniczych. Według danych z raportu „Zrównoważony rozwój albo nic. Wymarzona przyszłość Europejczyków z pokoleń Y i Z”, najczęściej wymienianym przez młodych Polaków ważnym aspektem życia jest  zdrowie fizyczne i psychiczne, które wskazało aż 2/3 ankietowanych. Dlatego przygotowaliśmy rozwiązanie, które pomoże o nie zadbać w obu tych wymiarach – mówi Dominik Witek, członek Zarządu PZU Zdrowie. 
 
„Pakiet medyczny dla Studenta” oferuje do wyboru trzy zakresy usług medycznych, które obejmują m.in.:
  • konsultacje lekarskie w formie stacjonarnej i zdalnej w ramach nawet 20 specjalizacji, np. dermatologa, ginekologa, endokrynologa, alergologa i okulisty; 
  • konsultacje z psychologiem i dietetykiem;
  • nawet 230 badań laboratoryjnych i obrazowych, w tym USG, RTG, rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa;
  • całodobową pomoc medyczną hotline;
  • dostęp do ogólnopolskiej sieci placówek medycznych.
 
Wizyty i badania można umawiać wygodnie z aplikacji mojePZU i przez infolinię. Pakiet gwarantuje terminy wizyt – do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w ciągu 2 dni roboczych, a opieki specjalistycznej w ciągu 5 dni roboczych. Do dyspozycji pacjentów jest 130 placówek własnych PZU Zdrowie i 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce.
 
Od ponad roku PZU Zdrowie konsekwentnie rozwija ofertę produktów zdrowotnych dla klienta indywidualnego. Obecnie, poza opieką medyczną dla firm, w portfolio operatora medycznego znajdują się pakiety w formie rocznych abonamentów oraz pakiety profilaktyczne, czyli zestawy badań i konsultacji lekarskich nakierowane na konkretne potrzeby zdrowotne. Oferta dostępna jest w e-sklepie PZU Zdrowie i aplikacji mojePZU.