28 kwietnia 2022

Pakiety medyczne PZU Zdrowie dostępne w e-Ratach Alior Banku

PZU Zdrowie
PZU Zdrowie udostępniło opcję ratalnych płatności dla klientów, którzy kupują pakiety medyczne w portalu mojePZU. Nowa metoda pozwala opłacić usługi operatora medycznego za pomocą kredytu oferowanego przez Alior Bank.
aplikacja mojePZU pakiety medyczne e-Raty

E-Raty to odpowiedź na potrzeby pacjentów PZU Zdrowie, którzy chcą skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ale wolą rozłożyć płatność w czasie. Oferta pakietów medycznych obejmuje roczne abonamenty w sieci PZU Zdrowie dla klientów indywidualnych oraz partnerów i rodzin. W zależności od wybranego pakietu w zakresie znajdują się: telekonsultacje, wizyty lekarskie, badania laboratoryjne i obrazowe oraz zniżki na usługi stomatologiczne i rehabilitacyjne. Oprócz e-Rat pakiety medyczne można opłacić także jednorazowo, tj. przelewem bankowym, BLIK-iem i kartą bankową.

Jak skorzystać z opcji e-Raty na pakiety medyczne?

1.    Wejdź na moje.pzu.pl i wybierz pakiet medyczny.
2.    Wybierz metodę płatności „Alior Bank – Raty Online”.
3.    Uzupełnij wniosek kredytowy.
4.    Bank rozpatrzy wniosek i przekaże decyzję w ciągu kilkunastu minut.
5.    Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, środki trafią bezpośrednio do PZU Zdrowie. Twój pakiet medyczny zostanie aktywowany maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych i będziesz mógł rozpocząć korzystanie z opieki medycznej PZU Zdrowie. 

E-Raty to kredyt Alior Bank udzielany przez internet. Za proces kredytowy, ofertę kredytu w tym okres trwania umowy oraz koszt kredytu odpowiada Alior Bank. Stronami umowy kredytu są kupujący pakiet medyczny na mojePZU oraz Alior Bank. Decyzję o przyznaniu kredytu podejmuje Alior Bank. Szczegółowe warunki kredytu określa Alior Bank w regulaminie oraz w umowie kredytu.

PZU Zdrowie jest jednym z największych operatorów medycznych w Polsce ze 130 placówkami własnymi i 2200 partnerskimi w 600 miastach w Polsce oraz z własną siecią pracowni diagnostyki obrazowej i centrum telemedycznym. Oferuje opiekę medyczną w formie pakietów dla pracowników firm, a także pakiety medyczne i pakiety profilaktyczne, dostępne w portalu mojePZU.