20 czerwca 2022

Finał 9. edycji konkursu Supertalenty w medycynie

PZU Zdrowie
W poniedziałek, 20 czerwca 2022 r. poznaliśmy laureatów prestiżowego konkursu organizowanego przez redakcję „Puls Medycyny”. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniono 11 liderów młodego pokolenia lekarzy, którzy w najbliższych latach będą wpływać na zmiany w polskim systemie opieki zdrowotnej. Pierwsze miejsce zajęła dr hab. n. med. Agnieszka Kapłon-Cieślicka, specjalistka kardiologii i echokardiografistka, związana z Katedrą i Kliniką Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. PZU Zdrowie jest partnerem konkursu.
Supertalenty w medycynie Puls Medycyny konkurs wyniki gala
To już 9. edycja projektu skierowanego do lekarzy oraz absolwentów kierunków pokrewnych, którzy cieszą się autorytetem w otoczeniu zawodowym i wśród pacjentów. Celem jest wyłonienie wzrastających liderów środowiska medycznego. Laureaci zostają wytypowani przez jury na podstawie oceny w trzech kategoriach: osiągnięcia naukowe, zaangażowanie w działalność w przestrzeni publicznej i perspektywy dalszego rozwoju. W tym roku w procesie ocen brał udział także nasz przedstawiciel – Paweł Żochowski, Dyrektor ds. Rozwoju Medycznego w PZU Zdrowie, który wraz z Małgorzatą Konaszczuk, redaktor naczelną „Pulsu Medycyny”, wręczył nagrody finalistom. 
 
Podczas gali ogłoszenia wyników poznaliśmy sylwetki laureatów. Wśród nich znaleźli się:  
  1. dr hab. n. med. Agnieszka Kapłon-Cieślicka;
  2. dr hab. Mariusz Tomaniak;
  3. prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr;
  4. dr n. med. dr n. hum. Natalia Szejko;
  5. dr hab. n. med. Mateusz Jankowski;
  6. dr n. med. Łukasz Szczerbiński;
  7. dr hab. n. med. inż. Monika Stompor-Gorący;
  8. lek. Paweł Sobczuk;
  9. dr hab. n. med. Piotr Futyma ex aequo dr n. med. Alexander Cortez;
  10. dr n. med. i n. o zdr. Mateusz Spałek.
Jako partner wydarzenia, składamy im serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. To dla nas ogromna radość i zaszczyt wspierać zdolnych medyków, którzy kształtują przyszłość ochrony zdrowia w naszym kraju.
 
PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2300 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. Zapewnia opiekę zdrowotną w formie ubezpieczeń i abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności