Pielęgniarka - Ustroń (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Ustroń, śląskie
Nr ref.zdrowie_604
Publikacjamiesiąc temu
Termin składania aplikacji2024-12-31

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z lekarzami
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • Praca z podopiecznymi w środowisku domowym
  • Wykonywanie badań EKG
  • Praca w gabinecie zabiegowym

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Masz znajomość zasad i przepisów prawnych obowiązujących w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej
  • Cechuje Cię rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań, samodzielność, odpowiedzialność
  • Masz umiejętności budowania pozytywnych relacji zarówno z personelem jak i pacjentem, silnego nastawienia na wysoką jakość obsługi
  • Mile widziany Kurs EKG

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie przełożonego i zespołu
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne PZU Zdrowie Elvita
  • Umowa o pracę
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych