Oferta dla Ciebie

Pakiety profilaktyczne

Każdy wie, że należy wykonywać regularnie badania profilaktyczne, ale nie każdy wie, od czego zacząć. Chcemy Ci to ułatwić, dlatego przygotowaliśmy kilkanaście pakietów profilaktycznych, które zawierają zestawy konsultacji i badań.  Pakiet profilaktyczny to także dobry pomysł na prezent – bo zdrowie jest najważniejsze!

nowość
NOWOŚĆ

Psycholog dziecięcy – porada dla rodzica

Bycie rodzicem to jedna z najbardziej wymagających i odpowiedzialnych ról w życiu człowieka. Przynosi wiele radości i satysfakcji, ale często także dużo niepokoju i niepewności.

 

 

NOWOŚĆ

Psycholog seksuolog – teleporada

Świadomość własnej seksualności pozwala pogłębić bliskość z drugim człowiekiem, lepiej poznać samego siebie. Jest też źródłem wyjątkowej przyjemności.

 

 

NOWOŚĆ

Zdrowa kobieta

Jeśli chcesz być pewna, że właściwie dbasz o swoje zdrowie, powinnaś regularnie wykonywać badania profilaktyczne.

Dzięki pakietowi wykonasz szeroki zakres badań laboratoryjnych i dowiesz się m.in. czy nie masz początków cukrzycy lub czy za zmiany wagi nie odpowiada nieprawidłowo pracująca tarczyca, ocenisz swój stan zdrowia i wykluczysz lub rozpoznasz ewentualne choroby na wczesnym etapie.

Zdrowy mężczyzna - pakiet rozszerzony

Jeśli chcesz być pewien, że właściwie dbasz o swoje zdrowie, regularnie wykonuj badania profilaktyczne. Dzięki szerokiemu zakresowi badań laboratoryjnych sprawdzisz m.in.:

 • czy w Twoim organizmie nie ma stanu zapalnego albo czy nie grozi Ci anemia,
 • a także czy Twoje narządy wewnętrzne pracują prawidłowo (nerki, wątroba i trzustka).

Dowiesz się, czy nie masz początków cukrzycy lub problemów z gruczołem krokowym.

W pakiecie rozszerzonym wykonasz badania kontrolne słuchu i wydolności układu oddechowego.

Zdrowa kobieta - pakiet onkologiczny

W Polsce nowotwory złośliwe są najczęstszą przyczyną śmierci kobiet przed 65. rokiem życia. Najczęściej są to nowotwory piersi i narządu rodnego. Warunkiem ich wczesnego wykrycia są regularne badania profilaktyczne, dlatego każda kobieta oprócz samodzielnego badania piersi powinna przejść kontrolę ginekologiczną przynajmniej raz w roku. 

Pakiet onkologiczny jest skierowany do kobiet, które chcą wykonać szereg badań profilaktycznych.

Zdrowy mężczyzna - pakiet onkologiczny

Nowotwory złośliwe są jedną z najczęstszych przyczyn śmierci mężczyzn w Polsce.

Najbardziej śmiertelnymi są:

 • rak gruczołu krokowego,
 • rak płuc.

Niestety, mężczyźni rzadko podejmują jakiekolwiek działania, aby chronić się przed nowotworami. Poza zdrowym stylem życia najlepszą profilaktyką są regularne badania. Jeśli jesteś w grupie ryzyka, profilaktycznie wykonaj badania.

Zdrowy senior

Badania profilaktyczne mają kluczowe znaczenie dla zdrowia na każdym etapie życia. Nasza propozycja to specjalnie dobrane dla seniorów badania profilaktyczne.

Dzięki szerokiemu zakresowi badań laboratoryjnych sprawdzisz m.in., czy w Twoim organizmie nie ma stanu zapalnego albo czy nie grozi Ci anemia, a także dowiesz się, jak pracuje Twoje serce, w jakiej kondycji jest Twój układ oddechowy i słuch. Wyniki badań i spostrzeżenia na temat stanu zdrowia skonsultujesz z lekarzem internistą.

Tarczyca pod kontrolą

Program jest skierowany do wszystkich, którzy chcą wykonać badania tarczycy: profilaktyczne i okresowe.

W pakiecie znajdziesz badania diagnozujące obecność przeciwciał przeciwtarczycowych, które pojawiają się w chorobach autoimmunologicznych. Badanie USG pozwala ocenić położenie, kształt i rozmiar tarczycy oraz wykryć ewentualne zmiany, m.in. drobne guzki czy torbiele. W czasie telekonsultacji podsumowującej wyniki badań dowiesz się, czy gruczoł działa poprawnie, a lekarz w razie potrzeby pokieruje Cię na dalszą diagnostykę.

Cukrzyca pod kontrolą

Cukrzyca to jedna z najczęstszych chorób XXI wieku. Z roku na rok, coraz więcej Polaków mierzy się z tym schorzeniem, dlatego zadbaj o swoje zdrowie już dziś. 

Nierozpoznana i nieleczona wiąże się z wieloma nieodwracalnymi powikłaniami zdrowotnymi. Każda osoba powyżej 45. roku życia powinna wykonać badanie w kierunku cukrzycy raz na 3 lata. Jeśli jesteś w grupie ryzyka, profilaktycznie wykonaj badania. Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z naszego pakietu badań profilaktycznych.

Zdrowe serce

Twoje serce pracuje bez przerwy, dlatego warto o nie zadbać i regularnie kontrolować stan układu krążenia.

Choroby układu sercowo-naczyniowego są najczęstszą przyczyną śmierci w Polsce. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że mimo zaawansowanych i coraz skuteczniejszych metod leczenia, co roku z przyczyn kardiologicznych umiera prawie 200 tys. Polaków. Jeśli jesteś w grupie ryzyka, profilaktycznie wykonaj badania.

Rehabilitacja pod kontrolą

Program Rehabilitacja pod kontrolą jest skierowany do wszystkich, którzy chcą odzyskać sprawność fizyczną po przebytym urazie.

Prawidłowo przeprowadzony proces rehabilitacji może poprawić stan zdrowia i jakość życia. Ważne, aby proces rehabilitacji rozpocząć najszybciej jak to możliwe. Doświadczony fizjoterapeuta określi czas, rodzaj oraz wybierze zabiegi i ćwiczenia, aby proces był w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Immunodieta 28 IgG4 - test nietolerancji pokarmowej

Produkcja przeciwciał IgG4 swoistych dla antygenów pokarmowych jest naturalną odpowiedzią organizmu na kontakt z białkami pochodzącymi z żywności, które zwykle są wchłaniane do krwiobiegu w małych ilościach.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój organizm produkuje takie przeciwciała i jakie jest ich stężenie we krwi, możesz wykonać badanie dla 28 składników pokarmowych. Wynik testu pozwoli sprawdzić, które składniki mogą wywoływać u Ciebie objawy niedyspozycji przewodu pokarmowego. 

Immunodieta 44 IgG4 test nietolerancji pokarmowej

Masz problem z układem pokarmowym lub odczuwasz przewlekłe zmęczenie, bóle mięśni i stawów?

Masz kłopoty ze snem, zaburzenia nastroju czy zmiany skórne? 

Pamiętaj, że objawy, które odczuwasz (np. wzdęcia brzucha, zmęczenie, kłopoty ze snem, zaburzenia nastroju, zmiany skórne), mogą – lecz nie muszą – wiązać się ze stosowaną dietą.

Zdrowie po COVID-19 pod kontrolą pakiet podstawowy

Jesteś już po chorobie Covid-19? Warto upewnić się, czy stan Twojego zdrowia jest tak samo dobry, jak przed chorobą i czy nie pozostawiła ona następstw.

Dzięki naszemu pakietowi skonsultujesz się z lekarzem oraz wykonasz specjalnie dobrane przez naszych specjalistów badania. 

 

Zdrowie po COVID-19 pod kontrolą pakiet rozszerzony

Upewnij się, czy stan Twojego zdrowia jest taki sam jak przed chorobą – niektórzy bardzo długo odzyskują pełnię sił. Zdarza się, że po pewnym czasie ujawniają się różnorodne powikłania, nie tylko ze strony układu oddechowego.

Sprawdź więc stan swojego zdrowia, zanim wrócisz do codziennych obowiązków. 

 

Oferta dla Ciebie

Zdrowy mężczyzna

W ramach pakietu Zdrowy Mężczyzna możesz wykonać niezbędne badania krwi, korzystając z opieki naszych pielęgniarek. Wyniki będziesz mógł szybko i wygodnie omówić z lekarzem bez wychodzenia z pracy lub domu.

Podczas zdalnej konsultacji otrzymasz zalecenia na przyszłość, a w razie potrzeby – skierowanie na dalsze badania lub receptę.

Zdrowa dieta

Pakiet Zdrowa Dieta obejmuje zestaw badań, dzięki którym dowiesz się, czy Twoje nerki, wątroba i tarczyca pracują prawidłowo, a dieta, którą stosujesz lub zamierzasz wdrożyć, nie zaszkodzi Twojemu organizmowi. 

Dowiesz się, czy nieprawidłowa waga jest skutkiem diety, czy też stanu chorobowego, który się rozwija w Twoim organizmie.

Zdrowy uśmiech

Jeśli chcesz prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, codzienne mycie zębów może nie wystarczyć. 

 • Skutecznie pozbędziesz się kamienia nazębnego, osadów, nalotów i bakterii.
 • Zmniejszysz ryzyko powstania nowych ognisk próchnicowych.
 • Wzmocnisz szkliwo zębów.
 • Poznasz lub wykluczysz ewentualne choroby lub zmiany w obrębie twardych i miękkich tkanek jamy ustnej.

Pomoc psychologiczna przez telefon

Pakiet 4 zdalnych konsultacji z psychologiem to nasza propozycja dla wszystkich osób, które chciałyby skorzystać ze wsparcia psychologa bez wychodzenia z domu.

 • Wygodna i łatwa forma kontaktu z psychologiem.
 • Rozmowa w przyjaznej atmosferze bez skrępowania
 • Pomoc niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz.