Oferta dla firm

Profilaktyka

Zapewnij swoim pracownikom możliwość udziału w profilaktycznych akcjach zdrowotnych w miejscu pracy lub online, bez wychodzenia z domu, w formie webinarów. To proste i efektywne rozwiązanie, które pozwala zatroszczyć się o ich zdrowie. Mogą w ten sposób wykonać badania profilaktyczne i skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów.

ZOSTAW KONTAKT

Dla kogo

Programy przeznaczone są dla pracowników firm.

Korzyści dla pracodawcy 

Organizacja wydarzeń medycznych w firmie to ważny element troski o pracowników.
Sprawdź, co możesz zyskać:

Atmosferę bezpieczeństwa i komfortu pracy.

Siedem gotowych programów zdrowotnych lub możliwość przygotowania indywidualnych, dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Pozytywny wizerunek firmy, która dba o zdrowie pracowników.

Korzyści dla pracowników

Bezpłatne badania i konsultacje z lekarzami w miejscu pracy lub online, bez wychodzenia z domu,  w formie webinarów.

Programy dopasowane do potrzeb pracowników.

Możliwość wczesnego wykrycia chorób i podjęcia leczenia.

Dostępne programy

Proponujemy siedem gotowych programy profilaktycznych, które dotyczą najczęściej występujących problemów zdrowotnych pracowników.

 • Przygotowujemy także programy „szyte na miarę”, które dopasowujemy do potrzeb danej firmy.

Profilaktyka ogólna

Chcesz wzmocnić potencjał zdrowotny zespołu? Podnieś efektywność firmy i zadbaj o swoich pracowników. W ramach programu PZU Zdrowie przebadamy ich w miejscu pracy. W zależności od wybranego pakietu program obejmuje, m.in:

 • konsultację internisty
 • konsultację pielęgniarki
 • pomiar ciśnienia krwi 
 • poziom glukozy 
 • poziom cholesterolu 
 • EKG
 • konsultację dietetyka 
 • analizę składu ciała 
 • konsultację dermatologa 
 • badanie zmian skórnych

Profilaktyka dermatologiczna

Czy wystarczająco dbasz o swoją skórę? Skóra stanowi swoistą barierę ochronną naszego organizmu. Gdy zaczynają się na niej pojawiać znamiona, przebarwienia czy inne niepokojące zmiany, pomóc nam może wizyta u dermatologa i szybka diagnoza. Piękna i zdrowa skóra to także odpowiednio zbilansowana dieta i nawodnienie organizmu. To czy wystarczająco dbasz o skórę od środka pomoże Ci sprawdzić dietetyk. Zadbaj o skórę swoich pracowników z PZU Zdrowie.

Profilaktyka dietetyczna

Otyłość – najgroźniejsza choroba przewlekła. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała otyłość za najgroźniejszą chorobę przewlekłą. Nieleczona prowadzi do rozwoju chorób układu krążenia, cukrzycy typu 2, zespołu metabolicznego, zaburzeń hormonalnych, a także zwiększa ryzyko zachorowań na niektóre nowotwory. Pomóż swoim pracownikom w walce z otyłością i zorganizuj dla nich profilaktykę dietetyczną z PZU Zdrowie.

Profilaktyka kardiologiczna

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce. To niemal połowa wszystkich przypadków. Choroby serca są bardzo poważnym problem cywilizacyjnym, dlatego tak ważna jest promocja prawidłowego stylu życia i profilaktyka. Zorganizuj swoim pracownikom badania oraz specjalistyczne konsultacje, które pomogą wcześnie zdiagnozować choroby i zapobiec długotrwałym nieobecnościom.

Profilaktyka nowotworowa

Każdego roku onkolodzy diagnozują przypadki raka u setek tysięcy Polaków. Nowotwory są drugą – po chorobach układu krążenia – najczęstszą przyczyną śmierci w Polsce. Zorganizuj swoim pracownikom badania i specjalistyczne konsultacje, które pomogą zdiagnozować chorobę we wczesnym jej stadium. Dzięki temu będą mieli większe szanse na szybki powrót do zdrowia.

Profilaktyka ortopedyczna

Większość Polaków doświadczyła bólu mięśni w pracy. To przyczyna nawet połowy nieobecności, trwających więcej niż trzy dni. Siedzący tryb życia i brak ruchu zdecydowanie nie sprzyjają zdrowiu kręgosłupa, natomiast praca fizyczna naraża go na przeciążenia. Nasza oferta koncentruje się przede wszystkim na profilaktyce, która pozwoli uniknąć późniejszego kosztownego i trudnego leczenia.

Profilaktyka poCOVIDowa

Powikłania COVID-19 potrafią utrzymywać się przez wiele tygodni od momentu zakażenia wirusem. Skutki przebytej choroby możemy zauważyć w funkcjonowaniu wielu narządów. Skorzystaj z konsultacji i badań zaproponowanych przez naszych specjalistów i pomóż swoim pracownikom sprawdzić stan zdrowia po chorobie.

Profilaktyka pulmonologiczna

Towarzyszą Ci niepokojące objawy ze strony układu oddechowego? Uczucie duszności czy ucisku w klatce piersiowej, a także spłycenie lub świszczenie oddechu to objawy, z którymi coraz częściej zgłaszają się pacjenci do lekarza pulmonologa. Aktywne bądź bierne palenie, narażenie na wdychanie smogu czy przebyta choroba COVID-19 mogą nasilać te objawy. Pomóż pacjentom zbadać swoje płuca.

Techniki radzenia sobie ze stresem

Około 90% Polaków codziennie odczuwa stres. Szybkie tempo życia, długotrwałe przemęczenie, natłok obowiązków – to często stałe elementy naszej codzienności. Ogromna większość Polaków odczuwa negatywny wpływ stresu na stan zdrowia fizycznego i psychicznego, jednak niewielu z nas wie, jak sobie z nim radzić. Przyczynia się to do rosnącej liczby zachorowań na depresję – chorobę uniemożliwiającą prawidłowe funkcjonowanie w życiu i w pracy.

Pokaż więcej

Chcesz poznać ofertę

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą

ZOSTAW KONTAKT

W ciągu kilku dni wyślemy Ci specjalną ofertę. Uzgodnimy szczegóły, ustalimy termin akcji i podpiszemy umowę. Jedna osoba z Twojej firmy będzie odpowiedzialna za kontakt z nami w kwestiach organizacyjnych. Dostarczymy niezbędne materiały do promocji wydarzenia. Przygotujemy miejsce badań i zorganizujemy zapisy. Przeprowadzamy akcję zgodnie z ustalonym zakresem. 

Po akcji prześlemy Ci raport ze zdjęciami.

Folder ofertowy

Więcej informacji na temat oferty znajdziesz tutaj

Inne propozycje opieki medycznej

Oferta dla firm

Medycyna pracy

 • kompleksowe badania Medycyny pracy (wstępne, okresowe, kontrolne, sanitarno-epidemiologiczne)
 • 800 placówek w kraju
 • portal do obsługi 

Testy RT-PCR na koronawirusa

 • testy genetyczne pozwalające zdiagnozować zakażenie wirusem SARS-CoV-2
 • najbardziej wiarygodne i czułe na rynku
 • zakup już od 20 sztuk
 • infolinia do umawiania testów
 • wyniki po polsku lub po angielsku

Informacja prawna

Ten tekst nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje o ofercie uzyskasz kontaktując się z nami poprzez poniższy formularz.