Pielęgniarka/ Pielęgniarz - Łódź (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Łódź, łódzkie
Nr ref.000016063
Publikacja3 dni temu
Termin składania aplikacji2024-12-31
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa pacjenta w punkcie pobrań oraz gabinecie zabiegowym
  • Wykonywanie procedur medycznych, m.in.: pobieranie materiału do badań, wykonywanie EKG, spirometrii, audiometria, wykonywanie iniekcji i szczepień, zakładanie holterów
  • Nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta
  • Przygotowanie narzędzi do sterylizacji i jej wykonanie
  • Przygotowywanie sprzętów do zabiegów oraz pomoc przy ich wykonywaniu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność wykonywania jednej lub wielu z listy: spirometria, EKG, szczepienia ochronne Audiometria, testy skórne, holter
  • Mile widziane doświadczenie w pobieraniu krwi u dzieci
  • Pozytywne nastawienie
  • Dbając o najwyższe standardy obsługi naszych małoletnich pacjentów, na etapie zatrudniania zostaniesz poproszony/-a o dostarczenie zaświadczenia o niekaralności (w zakresie przestępstw z rozdziału XIX i XXV KK, art. 189a, art. 207 KK i ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii)

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Oddział Centrum Medyczne w Łodzi
  • Umowa zlecenie
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek