26 czerwca 2024

Pierwsze centrum medyczne PZU Zdrowie na warszawskiej Białołęce

PZU Zdrowie
Pod koniec czerwca PZU Zdrowie oddało do użytku pacjentów nowe, wielospecjalistyczne centrum medyczne zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej 51, na warszawskiej Białołęce. To pierwsza inwestycja operatora medycznego w tej dzielnicy. Obecnie w stolicy działa 15 własnych centrów medycznych PZU Zdrowie, a także ponad 160 placówek partnerskich i 14 punktów diagnostyki laboratoryjnej.
Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Myśliborska zlokalizowane jest na pierwszym piętrze kameralnego budynku biurowo-handlowego, usytuowanego w niedużej odległości od mostu północnego przy ul. Myśliborskiej 51 w Warszawie. Nowa placówka to ponad 730 m2 powierzchni na piętrze budynku biurowo-handlowego, gdzie mieści się 15 gabinetów, w tym: 10 konsultacyjnych, 3 zabiegowe i 2 pracownie USG.
 
Z szerokiej kompleksowej opieki zdrowotnej mogą skorzystać zarówno pacjenci z pakietami medycznymi PZU Zdrowie, jak i bez. Placówka zapewnia:
  • konsultacje specjalistyczne dla dorosłych z zakresu alergologii, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, interny, laryngologii, neurologii, ortopedii, pulmonologii i urologii;
  • konsultacje specjalistyczne dla dzieci z zakresu pediatrii, dermatologii, laryngologii, ortopedii i psychiatrii;
  • konsultacje psychologiczne dla dorosłych i dzieci;
  • konsultacje dietetyczne; 
  • badania laboratoryjne;
  • badania diagnostyczne, m.in.: USG, USG 3D/4D, EKG, Holter, spirometria.
 
Aktualnie w Warszawie działa 15 własnych centrów medycznych PZU Zdrowie, a także ponad 160 placówek partnerskich i 14 punktów diagnostyki laboratoryjnej. 
 
PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych i w ramach NFZ.