10 stycznia 2023

Pierwsza placówka własna PZU Zdrowie w województwie lubuskim

PZU Zdrowie
Na początku roku PZU Zdrowie przejęło Centrum Medyczne Nowa 5 w Gorzowie Wielkopolskim. Placówka zapewnia opiekę ponad 40 specjalistów i szeroki zakres rehabilitacji. To pierwsza placówka własna PZU Zdrowie w województwie lubuskim.
PZU_Zdrowie_centrum_medyczne_Nowa_5_Gorzow_Wielkopolski

Centrum Medyczne Nowa 5 funkcjonuje na gorzowskim rynku prywatnej opieki medycznej od 2006 roku. Ma charakter wielospecjalistyczny i oferuje szeroki zakres konsultacji, m.in. w dziedzinie: andrologii, endokrynologii, ginekologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, onkologii, ortopedii, reumatologii i urologii, a także psychologii i psychoterapii. 

Placówka specjalizuje się także w rehabilitacji, która obejmuje: fizjoterapię ambulatoryjną, kadriologiczną, fizykoterapię, terapię manualną, akupunkturę i zabiegi wysokoenergetyczne. Z usług placówki można skorzystać również bezpłatnie w ramach NFZ w zakresie kardiologii oraz rehabilitacji.

Nowa 5 jest jednym z lokalnych liderów opieki medycznej, z którą PZU Zdrowie współpracowało wcześniej w ramach umowy partnerskiej. Podjęliśmy decyzję o nabyciu placówki, aby rozwijać naszą sieć i zapewniać dostęp do naszych usług medycznych pacjentom w całej Polsce. To pierwsze własne centrum medyczne PZU Zdrowie w województwie lubuskim, gdzie współpracujemy także z ponad 50 placówkami – mówi Oliwer Kubicki, członek Zarządu PZU Zdrowie odpowiedzialny za rozwój spółki.

Przejęcie nie wiąże się z dodatkowymi formalnościami dla pacjentów, a placówka kontynuuje działalność na dotychczasowych zasadach. W najbliższych miesiącach planowany jest rebranding centrum, aby włączyć go do standardu wizualnego PZU Zdrowie. Centrum Medyczne Nowa 5 czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-20. Na wizyty można umawiać się pod numerem telefonu 697 970 134 lub mailowo pod adresem recepcja@nowa5.pl. 

PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie ubezpieczeń i abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych.