Specjalista ds. Administracji (PZU Zdrowie)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000019215
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-11-10
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zakupów towarów i usług na potrzeby PZU Zdrowie
  • Aktualizacja i przygotowywanie materiałów merytorycznych porównawczych oraz podsumowujących w obszarze administracyjnym
  • Ścisła współpraca z wieloma obszarami biznesowymi w firmie
  • Wsparcie bieżącej pracy biura
  • Wykonywanie innych czynności administracyjnych zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Umowa zlecenie
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz zespołu