Dyrektor Operacyjny - Gdańsk (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Gdańsk, pomorskie
Nr ref.000018762
Publikacja3 dni temu
Termin składania aplikacji2024-11-14
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne w ramach sieci placówek medycznych PZU Zdrowie Oddział Centra Medyczne w Gdańsku
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe i rentowność podległych placówek
  • Rekrutacja personelu medycznego i niemedycznego
  • Zapewnienie właściwej działalności placówek własnych w zakresie leczniczym, gospodarczym, administracyjnym, zarządczym i higieniczno-sanitarnym
  • Nadzorowanie i wdrażanie standardów jakości i standardów medycznych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Rozwój działalności zarządzanych placówek, w tym nadzór procesu pozyskiwania nowych klientów

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie z zakresu zarządzania placówkami medycznymi
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Znajomość uwarunkowań rynku opieki medycznej
  • Znajomość lokalnego rynku medycznego
  • Umiejętność kontroli jakości i kosztów usług oraz realizacji budżetu
  • Doświadczenie w zakresie zarzadzania jakością i bezpieczeństwem medycznym

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Oddział Centrum Medyczne w Gdańsku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych