Koordynator ds. Pielęgniarstwa - Warszawa (PZU Zdrowie)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018175
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2024-05-16
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Zespołem Pielęgniarek w Centrum Medycznym
  • Zarządzanie grafikami oraz czasem pracy podległego personelu
  • Rekrutacja nowego personelu
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością udzielanych świadczeń medycznych
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi pacjenta podczas realizacji usług medycznych
  • Współpraca z lekarzami
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (pielęgniarstwo)- minimum licencjat i aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Posiadasz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Posiadasz kurs szczepień
  • Wyróżniasz się orientacją na Pacjenta, empatią, wysoka kulturą osobistą oraz dobrą organizacją pracy
  • Lubisz pracę z dziećmi

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne w Warszawie
  • Umowa o pracę
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych