Asystent/ka Stomatologiczna - Kraków (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Kraków, małopolskie
Nr ref.000017953
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-05-31
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie stanowiska pracy przed przyjęciem pacjentów
  • Zapewnienie odpowiednich narzędzi i materiałów
  • Zapewnienie sterylności narzędzi do pracy
  • Prowadzenie prawidłowej segregacji odpadów medycznych
  • Utrzymanie czystości i porządku w gabinecie podczas przyjęć pacjentów
  • Dbanie o komfort pacjenta w gabinecie stomatologicznym,
  • Zapewnienie właściwego przygotowanie pacjenta do zabiegu
  • Czynne asystowanie lekarzowi podczas wykonywania zbiegów

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu - dyplom
  • Obowiązkowość i dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne w Krakowie
  • Umowa Zlecenie
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek